Hallitus 2018

Vasemmalta: Erkki Rautiainen, Tuula Aistola, Ismo Ahervuo, Pentti Suihkonen, Jukka Aalto, Eeva Ahervuo, Johanna Pylvänen, Mika Yliportimo, Leena Yliportimo

Puheenjohtaja
Pentti Suihkonen 
SFC 113943
puh 045-871 6880      
sfcaravan049@gmail.com
Varapuheenjohtaja
Eeva Ahervuo
SFC 143562-1
Puh. 045-2310 610
e.ahervuo@gmail.com
Jäsenkirjuri 
Leena Yliportimo
SFC 101823-1
puh 0500-472 362
volvis5@hotmail.com
Sihteeri
Johanna Pylvänen
SFC 135031
johanna.pylvanen@gmail.com

Hallituksen jäsenet

Tuula Aistola
SFC 24617-1
puh 050-4133844
tuula.aistola64@hotmail.com

Ismo Ahervuo
SFC 143562
Puh. 040-5112 606
i.ahervuo@kolumbus.fi

Erkki Rautiainen
SFC 24617
puh 040-524 6030
erkki.rautiainen@sunpoint.net

Jukka Aalto
SFC 157063-0
Puh. 040-5461041
jukka.aalto@saunalahti.fi

Mika Yliportimo
SFC 101823
Puh. 050-65146
mika.yliportimo@saalasti.fi

ESMY:n edustajat

Pentti Suihkonen
puh 045-871 6880
sfcaravan049@gmail.com
Jukka Aalto
Puh. 040-5461041
jukka.aalto@saunalahti.fi

Sääksitoimikunnan yhteyshenkilöt

Tuula Aistola
puh 050-4133844
tuula.aistola64@hotmail.com
Erkki Rautiainen
puh 040-524 6030
erkki.rautiainen@sunpoint.net

Yhdistyksen tarvikemyynti ja kalustovastaava

Jukka Aalto
Puh. 040-5461041
jukka.aalto@saunalahti.fi

Kuutoset+ lehtitoimikunnan edustajat

Eeva Ahervuo
Puh. 045-2310 610
e.ahervuo@gmail.com

Pentti Suihkonen
puh 045-871 6880
sfcaravan049@gmail.com

Kotisivut & Facebook

Eeva Ahervuo
Puh. 045-2310 610
e.ahervuo@gmail.com