Yhdistyksen sähköposti: sfcaravan049@gmail.com

Hallitus

Puheenjohtaja
Eeva Ahervuo
SFC 143562-1
Puh. 045-2310 610
e.ahervuo@gmail.com

Varapuheenjohtaja
Jukka Aalto
SFC 157063-0
Puh. 040-5461041
jukka@aalto.ax

Hallituksen jäsen, kalustovastaava
Pertti Kortelainen
SFC 3926-0

pertti@pkky.pp.fi

Hallituksen jäsen
Erkki Rautiainen
SFC 24617-0
puh 040-524 6030
erkki@ejrautiainen.fi

Hallituksen jäsen
Helena Inkinen
SFC 166044
Puh. 046-5343385
helenainkinen1@gmail.com
Sihteeri, jäsenrekisterin hoitaja
Johanna Pylvänen
SFC 135031-0
Puh. 045-880 8998
johanna.pylvanen@gmail.com

Hallituksen jäsen, jäsentuotteet
Ismo Ahervuo
SFC 143562-0
Puh. 040-5112 606
i.ahervuo@kolumbus.fi

Hallituksen jäsen
Timo Kaltiokumpu
SFC 071710-0

timo.kaltiokumpu@gmail.com






Sääksitoimikunnan yhteyshenkilöt

Tuula Aistola
puh 050-4133844
tuula.aistola64@hotmail.com
Erkki Rautiainen
puh 040-524 6030
erkki@ejrautiainen.fi

Lehtitoimikunnan edustus, tiedotus, kotisivut ja Facebook

Eeva Ahervuo
Puh. 045-2310 610
e.ahervuo@gmail.com

Rahastonhoitaja

Raija Hattunen
SFC 48399