YHDISTYKSEN SÄHKÖPOSTI: sfcaravan049@gmail.com

Hallitus 2019

Puheenjohtaja
Yhdistyksen väliaikaisena puheenjohtajana toimii varapuheenjohtaja Eeva Ahervuo.
Varapuheenjohtaja
Eeva Ahervuo
SFC 143562-1
Puh. 045-2310 610
e.ahervuo@gmail.com
Jäsenkirjuri 
Leena Yliportimo
SFC 101823-1
puh 0500-472 362
volvis5@hotmail.com
Sihteeri
Johanna Pylvänen
SFC 135031

Puh. 045-880 8998
johanna.pylvanen@gmail.com


Hallituksen jäsenet

Ismo Ahervuo
SFC 143562
Puh. 040-5112 606
i.ahervuo@kolumbus.fi


Mika Yliportimo
SFC 101823
Puh. 050-65146
mika.yliportimo@saalasti.fi

Erkki Rautiainen
SFC 24617
puh 040-524 6030
erkki.rautiainen@sunpoint.net


Jukka Aalto
SFC 157063-0
Puh. 040-5461041
jukka.aalto@saunalahti.fi

.

Sääksitoimikunnan yhteyshenkilöt

Tuula Aistola
puh 050-4133844
tuula.aistola64@hotmail.com
Erkki Rautiainen
puh 040-524 6030
erkki.rautiainen@sunpoint.net

Yhdistyksen tarvikemyynti

Ismo Ahervuo
Puh. 040-5112 606
i.ahervuo@kolumbus.fi


Kalustovastaava

Mika Yliportimo

Puh. 050-65146
mika.yliportimo@saalasti.fi

Kuutoset+ lehtitoimikunnan edustaja

Eeva Ahervuo
Puh. 045-2310 610
e.ahervuo@gmail.com

.

Kotisivut & Facebook

Eeva Ahervuo
Puh. 045-2310 610
e.ahervuo@gmail.com